Burun Kanaması ve Nedenleri

Nazal Polip Ameliyatı Ne Kadar Sürer?

Dalak Büyümesi Nedir?

Kemik Erimesinin Nedenleri, Belirtileri ve Tedavisi

Burun Estetiği İçin Uygun Yaş Hangisidir?

Burun Estetiği 7 Mart, 21:19'de eklendi

Burun estetiği; her yaştan erkeklere ve kadınlara yapılabilmektedir. Burun yeniden şekillendirilmesi, genç hastalar için de en popüler kozmetik cerrahi işlemlerden biridir, ancak kozmetik cerrahlar, genç bir hastanın rinoplasti için hazır olup olmadığının değerlendirilmesinde özel özen gösterirler. Fiziksel olarak, burun tamamen gelişmelidir – tipik olarak kızlar için 14 yaş civarında, erkekler için 16 yaşına kadar. Genç hastalarda ayrıca duygusal olgunluk ve kozmetik cerrahi işlem hakkında anlayış göstermek gerekir.

Her yaştaki hastalar için gerçekçi beklentilere sahip olmak önemlidir. Rinoplasti, mevcut burnunuz şeklinin iyileşmesinee yardımcı olabilir, ancak “mükemmellik” sağlayamaz ve size başkasının burnunu da veremez. Nitelikli bir burun estetiği cerrahı size neyin mümkün olduğunu açıklar ve benzersiz özelliklerinizle doğal görünen bir burun elde etmenize yardımcı olur.

Burun Estetiği Hangi Yaşlarda Yapılmalıdır?
Burun Estetiği Hangi Yaşlarda Yapılmalıdır?

Ülkemizde 18 yaşından küçükler için uygulanacak olan rinoplasti prosedürleri için velilerinin yazılı izni şarttır.

Burun Estetiği İçin Doktor Seçimi Nasıl Yapılmalıdır?

Rinoplasti, plastik cerrahinin en karmaşık ameliyatlarından birisidir. Özel olarak eğitilmiş bir estetik cerrah gerektiren komplike bir cerrahi uygulamadır. Burun estetiği ameliyatı konusunda geniş deneyime sahip bir cerrah seçin.

Potansiyel cerrahlara danışırken kaç tane rinoplasti ameliyatı yaptığını mutlaka sorun. Önceki hastalarına ait öncesi ve sonrası fotoğraflarına mutlaka fikir vermesi amacıyla bakınız. Gördüğünüz sonuçlar her hastaya doğal görünmeli ve gördüğünüz sonuçları beğenmelisiniz – bu, estetik duyarlılığı sizinkiyle aynı hizada olan bir cerrahı gösterir.

Yorumlar

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Uyarı! Sayfa içeriği tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Tanı, teşhis ve tedavi amacıyla kullanılamaz. Herhangi bir hastalık ile ilgili şüpheniz varsa en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.

Sizi en son eklenen yazılar ile bilgilendirmek istiyoruz.